Specializované deníky


Na internetu ale najdeme také různé speciální deníky, které se zaměřují na vybraná témata nebo oblasti. Představíme si blíže několik z nich.

Policejní deník – zajímavé internetové stránky, které vytváří skupinka nadšenců a novinářů. Jejich cílem je informovat veřejnost o práci policistů a přinášet zajímavosti a novinky z jejich činnosti. Nalezneme zde informace nejen ze všech krajů České i Slovenské republiky, ale i ze světa. Součástí webu je také síň úspěchů a uznání, informace o tom, po jakých osobách se aktuálně pátrá a odkazy na profily na sociálních sítích (Facebook, Twitter a YouTube). Policejní deník je na internetu pod doménou www.policejnidenik.cz.

Deník knihy – pro ty, kteří rádi čtou knihy a zajímají se, co je nového na pultech českých knihkupectví, jsou určené stránky s názvem Deník knihy. Kromě informací o nových publikacích jsou zde i rubriky jako Literární výročí, Literární akce, Recenze, Osobnosti české i světové literatury, Diskusní fórum atd. Na stránce je i e-shop, kde si nové knihy můžeme rovnou objednat a jsou zde i přímé odkazy na velká česká internetová knihkupectví. Deník knihy na internetu najdeme pod odkazem www.denikknihy.cz.

Pivní deník – internetový deník pro všechny milovníky piva. Stránky přináší spoustu zajímavých článků a reportáží o pivě a jsou součástí velkého portálu Svět piva. V pivním deníku si tak můžeme přečíst o českých pivních speciálech, o osobnostech, o zajímavých akcích atd. Nejlepší stránky pro ty, kdo mají rádi pivo nalezneme na adrese www.pivnidenik.cz.

Kromě výše zmíněných internetových stránek, najdeme na netu ještě spoustu dalších specializovaných deníků, zaměřených na nejrůznější oblasti. Blesk – Nejzábavnější zpravodajský portál na českém internetu. Aha online je populární internetový magazín. Aha online je velmi populární bulvár. Mobilní verze zpravodajského serveru iHned.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!