Specializované deníky


Na internetu ale najdeme také různé speciální deníky, které se zaměřují na vybraná témata nebo oblasti. Představíme si blíže několik z nich.Policejní deník – zajímavé internetové stránky, které vytváří skupinka nadšenců a novinářů. Jejich cílem je informovat veřejnost o práci policistů a přinášet zajímavosti a novinky z jejich činnosti. Nalezneme zde informace nejen ze všech krajů České i Slovenské republiky, ale i ze světa. Součástí webu je také síň úspěchů a uznání, informace o tom, po jakých osobách se aktuálně pátrá a odkazy na profily na sociálních sítích (Facebook, Twitter a YouTube). Policejní deník je na internetu pod doménou www.policejnidenik.cz.

Deník knihy – pro ty, kteří rádi čtou knihy a zajímají se, co je nového na pultech českých knihkupectví, jsou určené stránky s názvem Deník knihy. Kromě informací o nových publikacích jsou zde i rubriky jako Literární výročí, Literární akce, Recenze, Osobnosti české i světové literatury, Diskusní fórum atd. Na stránce je i e-shop, kde si nové knihy můžeme rovnou objednat a jsou zde i přímé odkazy na velká česká internetová knihkupectví. Deník knihy na internetu najdeme pod odkazem www.denikknihy.cz.

Pivní deník – internetový deník pro všechny milovníky piva. Stránky přináší spoustu zajímavých článků a reportáží o pivě a jsou součástí velkého portálu Svět piva. V pivním deníku si tak můžeme přečíst o českých pivních speciálech, o osobnostech, o zajímavých akcích atd. Nejlepší stránky pro ty, kdo mají rádi pivo nalezneme na adrese www.pivnidenik.cz.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!