Přílohy v tištěných denících


Důležitou součástí mnoha novinových deníků bývají také samostatné magazíny, kterým se odborně říká suplementy. Které přílohy, vkládané do českých novin, patří k těm nejčtenějším?

Blesk magazín TV – pravidelná příloha deníku Blesk, která je jeho součástí každý pátek. Kromě zajímavostí, rozhovorů a dalších článků ze světa showbyznysu a celebrit je v něm také televizní program na celý týden. Blesk magazín TV je nejčtenější ze všech suplementů.

TV magazín – druhá nejčtenější příloha českých novin. TV magazín je samostatný programový časopis, jehož hlavní náplní je program televizních stanic na týden. Na rozdíl od ostatních příloh se dá koupit i samostatně, ale svým rozsahem se nemůže měřit s kvalitnějšími TV časopisy. Jako vkládaný časopis je ale velmi oblíbený. Pravidelně každý pátek je TV magazín přílohou všech regionálních Deníků.

Magazín DNES + TV – pravidelná čtvrteční příloha Mladé fronty DNES. Zajímavý magazín se spoustou atraktivních článků a rozhovorů včetně podrobného televizního programu na týden.

Ona DNES – další pravidelná příloha Mladé fronty, která ale vychází každé pondělí. Jak už z názvu vyplývá, je to magazín zaměřený spíše na ženy.

Na dalších místech v žebříčku čtenosti suplementů se umístily magazíny Víkend DNES, Aha! TV, Doma DNES, Sport magazín, TV Pohoda, Pátek Lidové noviny, Dům & bydlení, Moje rodina, Styl pro ženy, In magazín a Víkend. Co se týká ceny jednotlivých deníků s vloženou přílohou, tak ta je obvykle o několik korun vyšší než v případě vydání bez přílohy.

Samostatné internetové deníky

Kromě deníků, které vycházejí v tištěné podobě a můžeme si je koupit v novinových stáncích nebo získat zdarma od jejich prodejců, existují i internetové deníky, které vycházejí výhradně v elektronické podobě. Které internetové deníky patří k těm nejznámějším a co v nich najdeme?


Neviditelný pes – historicky první český internetový deník, který poprvé vyšel 23.dubna roku 1996. Jeho šéfredaktorem je Ondřej Neff, který tento deník také založil. Neviditelný pes obsahuje spoustu rubrik, vedle těch běžných, které se věnují zpravodajství, jsou jeho součástí také specializované rubriky Zvířetník nebo Sci-Fi. Současná podoba tohoto internetového deníku vzniká ve spolupráci s portálem Lidovky.cz. Kromě samotných stránek má deník Neviditelný pes svoje profily také na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Google+, YouTube) a ve svých přístrojích si ho mohou přečíst i majitelé elektronických čteček Amazon Kindle.Deník Insider – internetový deník, zaměřený na zpravodajství. Na rozdíl od ostatních není zdarma, ale je třeba si jej zaplatit formou denního, měsíčního, půlročního nebo ročního předplatného. Deník Insider vychází vždy od pondělí do pátku v odpoledních hodinách a nabízí svým čtenářům unikátní obsah, který v jiných periodikách nenajdou. Často přináší Insider zprávy jako první nebo přináší informace, které konkurenční deníky nemají. Kromě češtiny si jej můžeme předplatit i v anglickém jazyce, dále pak ve formě mobilních aplikací pro Android a iOS nebo pro elektronické čtečky Amazon a eReading.

Deník Referendum – méně známý internetový deník, vycházející od roku 2009. Deník Referendum je bezplatný a kromě zpravodajství z domova i ze světa obsahuje především komentáře a sloupky známých českých osobností, rozhovory, zprávy ze světa umění a další zajímavé rubriky. Deník nalezneme na internetové adrese www.denikreferendum.cz.

Česká verze Wikipedie zahájila svoji činnost v roce 2002, nyní má již 240131 článků. iDnes zprávy pro každý den.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!