iDnes zprávy v aplikacích pro smartphony


Jestliže vlastníme smartphone nebo tablet, můžeme si do něj nainstalovat aplikaci iDnes zprávy, která je velmi povedená a umožňuje velmi pohodlné a rychlé prohlížení obsahu portálu iDnes. Aplikace je k dispozici pro všechny tři hlavní operační systémy, takže si ji můžete stáhnout ať už máte Android, iOS nebo Windows Phone. Ve všech třech případech je samozřejmě zcela zdarma.

iDnes zprávy na sociálních sítích

Přítomnost na sociálních sítích je už dnes u velkých médií samozřejmostí a jinak tomu pochopitelně není ani u iDnes zpráv. Idnes zprávy tak mají svoje vlastní profily na Facebooku, na Twitteru i na Google+. Na Facebooku mají iDnes zprávy profilů hned několik. Kromě hlavní a základní stránky iDnes.cz tu mají svoje samostatné stránky také sportovní zprávy iDnes.cz, blogy iDnes.cz, magazín onaDnes, magazín DNES + TV, technet.cz a několik dalších. Pravidelně aktualizovaný je také twitterový profil iDnesu kde se pravidelně zveřejňují aktuální zprávy a do svých kruhů si iDnes mohou přidat i ti, co využívají sociální síť Google+.

Ocenění pro iDnes zprávy

O tom, že jsou iDnes zprávy velmi oblíbené a kvalitní, svědčí i jejich několikanásobné vítězství v prestižní internetové anketě Křišťálová lupa. V této známé anketě každý rok hlasuje jako odborná porota, tak laická veřejnost a iDnes zprávy v ní opakovaně zvítězily v kategorii Zpravodajství. Kromě samotného webu byla oceněna i aplikace iDnes pro mobilní telefony, která se také umístila na prvním místě v kategorii mobilních služeb.


iDnes zprávy a věrnostní klub pro pravidelné čtenáře

Výtečně mají iDnes zprávy udělaný také věrnostní klub pro jejich pravidelné čtenáře. Každý, kdo navštěvuje stránky iDnes.cz se na nich může snadno zaregistrovat a začít sbírat tzv. íčka. Za každé kliknutí na jakýkoliv článek nebo odkaz na iDnesu se mu připíše jedno íčko, s tím, že za jeden den jich lze získat až 180. Nasbíraná íčka si pak uživatelé mohou vyměnit za atraktivní odměny, mezi kterými jsou např. vstupenky do zoo, kancelářské potřeby, oblečení, filmy na DVD, hudba na CD, , kosmetika a mnoho dalších. Nabídka odměn se neustále obměňuje a neustále jsou zařazovány nové dárky pro pravidelné čtenáře.

iDnes zprávy a jejich historie

Historie největšího českého internetového zpravodajského portálu iDnes se začala psát 12. ledna roku 1998, kdy byl web slavnostně spuštěn. Od té doby prošel web mnoha změnami, zejména po grafické stránce, přibylo množství nových rubrik a stránky se neustále vyvíjely. Mezi výrazné změny patřila mimo jiné také proměna diskusního fóra, kde už nelze diskutovat pod přezdívkami, ale každý diskutující musí vystupovat pod vlastním občanským jménem. Dnes je portál iDnes zprávy jednou z nejnavštěvovanějších stránek na českém internetu a každý měsíc jej navštíví několik milionů čtenářů. O oblibě tohoto portálu svědčí nejen jeho vysoká návštěvnost, ale také řada ocenění, které za dobu svojí činnosti získal.

Česká verze Wikipedie zahájila svoji činnost v roce 2002, nyní má již 240131 článků.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!