iDnes zprávy o počasí


Další významnou součástí zpravodajského webu iDnes jsou informace o počasí. Ty najdeme hned na titulní stránce portálu, kde se nám zobrazuje předpověď na dnešek, na zítřek a mapka ukazující, kde v České republice prší. Po kliknutí na některou z ikonek nebo odkazů se dostaneme na podrobnější informace o počasí. iDnes zprávy o počasí jsou velmi podrobné a dozvíme se z nich veškeré důležité informace, které nás o počasí zajímají – součástí této kategorie je dlouhodobá předpověď na následujících osm dní, aktuální stav, informace o teplotách, srážky, oblačnosti, výskyty blesků, vítr a další podrobnosti o počasí nad územím našeho státu. Kromě předpovědi počasí pro Českou republiku se zde ale můžeme podívat i na předpověď pro další evropské země – např. pro Slovensko, Chorvatsko, Itálie, Španělsko nebo Řecko jsou zde podrobné údaje k přímořským letoviskům. Počasí na iDnesu zahrnuje také informace o horských střediscích, synoptickou mapu, biometeorologickou předpověď, stav ozónu, teplotní rekordy na našem území a spoustu dalších podrobností. Součástí rubriky jsou i celé články, týkající se např. dlouhodobého výhledu počasí, rekordů, mimořádných událostí atd.

iDnes zprávy z černé kroniky

Velmi zajímavou rubrikou na zpravodajském portálu iDnes je Černá kronika. Stejně jako v případě klasických novin jsou v této rubrice zveřejňovány články týkající se kriminality, soudních řízení, policejního vyšetřování, pátrání po hledaných osobách atd. Zprávy iDnes v sekci Černá kronika se týkají výhradně dění v České republice a na webu je nalezneme pod položkou Zprávy v horním menu.

iDnes zprávy ze světa kultury

Na své si na stránkách iDnes přijdou i milovníci kultury. Zpravodajský portál iDnes nabízí každý den čerstvé zprávy ze světa kultury, zajímavé recenze, videa, komentáře a další články. Sekce kultura je přehledně roztříděna do několika samostatných kategorií podle žánru – Televize, Hudba, Film, Divadlo, Literatura, Výtvarné umění, TV program a dále pak různé speciály (např. při příležitosti různých festivalů a jiných významných kulturních akcí). Mezi nejznámější autory recenzí v kulturní rubrice na iDnes patří např. Mirka Spáčilová, která už řadu let píše recenze a kritiky k televizním pořadům a filmům. Protože iDnes zprávy patří do stejné mediální skupiny jako česká hudební televize Óčko, najdeme v kulturní rubrice také odkaz na živé vysílání tohoto oblíbeného televizního kanálu.


iDnes zprávy ze světa showbyznysu

iDnes zprávy sice nepatří mezi bulvární média, ale protože o slavné osobnosti a celebrity se zajímá hodně lidí, ani zde tak nechybí rubrika věnovaná těmto lidem. Aktuální zpravodajství a novinky ze světa showbyznysu a celebrit najdeme na stránkách iDnes v kategorii Revue. Dostaneme se do ní kliknutím na příslušný odkaz v pravé části hlavního horního menu. V sekci Revue si pak můžeme přečíst novinky, komentáře, rozhovory a spoustu dalších zajímavostí nejen o českých, ale i o zahraničních celebritách. Na rozdíl od bulvárních deníků typu Blesk nebo Aha se ale v tomto případě jedná o serióznější a více ověřené informace.

iDnes zprávy o mobilech a mobilních operátorech

Velmi zajímavou kategorií na portálu iDnes je rubrika věnovaná mobilním telefonům. Tu najdeme v horním menu pod odkazem Mobil a každý den si v ní můžeme přečíst nové zajímavé články týkajících se nových mobilů na českém i světovém trhu, informace o velkých i virtuálních operátorech, recenze mobilů a řadu dalších zajímavostí. Denně zde přibude několik nových článků, ve kterých kromě textu nechybějí ani rozsáhlé fotogalerie testovaných zařízení. Součástí rubriky je i katalog mobilních telefonů s podrobnými informacemi o jednotlivých modelech.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!