Horoskopy na televizních obrazovkách


V menší míře se s horoskopy můžeme setkat také v televizi. Už celkem běžné jsou horoskopy na teletextu, ale tam je nesleduje moc lidí – přece jenom teletext už dnes většina lidí ani nepoužívá a navíc nové televizní kanály už většinou ani žádný teletext nemají. Na horoskopy občas můžeme narazit i v některých televizních pořadech. Na astrologii bývají často zaměřené hlavně různé noční pořady, kam telefonují diváci a volají věštcům na televizní obrazovce.

Horoskopy od profesionálních astrologů a věštců

Pokud to s horoskopy myslíme vážně a chceme mít takový horoskop, který má alespoň nějakou váhu a není sestavený jen pro zábavu, můžeme oslovit některého z astrologů, kteří se sestavováním horoskopů zabývají profesionálně a mohou nám náš osobní horoskop sestavit přímo na míru. Na rozdíl od horoskopů, které si přečteme v časopisech atd. bude už takový horoskop na míru placený, ale bude mít spoustu výhod. Jednak bude mnohem podrobnější a přesnější, dále nám bude sestaven přímo na míru a navíc budeme mít jistotu, že ho pro nás dělal někdo, kdo se touto oblastí skutečně zabývá a na horoskopu si dal záležet. Co budeme k tomu, abychom si mohli nechat sestavit horoskop na míru potřebovat? Kromě toho, že tato služba je placená, takže se neobejdeme bez určité finanční částky, tak si musíme připravit tři základní údaje. Těmi jsou datum, přesný čas a místo našeho narození. Zatímco datum a místo narození zná skoro každý, s časem už je to horší. Bez něho však takový horoskop sestavit nelze. Pokud tedy čas narození neznáme, je potřeba abychom si ho zjistili, což můžeme např. na matrice, kde nám tento údaj za menší poplatek rádi poskytnou. Co se týká ceny za sestavení jednoho horoskopu, tak ta se nedá obecně určit, výrazně se u jednotlivých astrologů liší. Obvykle si ti známější a slavnější astrologové účtují vyšší sazby, ale jsou i výjimky, a tak se určitě vyplatí projít si jejich internetové stránky a teprve pak se rozhodnout od koho si náš horoskop na míru necháme sestavit. Pomoci nám v tom mohou i různá diskusní fóra, kde si lidé vyměňují názory a zkušenosti, které mají s jednotlivými astrology a věštci.


Nejzajímavější internetové stránky s horoskopy

Internetových stránek s horoskopy je na internetu velké množství a samozřejmě na každé stránce najdeme úplně jiný horoskop. Podíváme se blíže na některé z těch nejzajímavějších webů, které stojí za návštěvu. Pěkně zpracované webové stránky s horoskopy nalezneme např. na adrese www.horoskop.cz. Jejich součástí jsou jak evropské, tak čínské horoskopy, popisy jednotlivých znamení, speciální horoskopy (např. partnerské nebo erotické), dále pak numerologie jmen i životních čísel nebo různé zajímavé kvízy. Horoskopy jsou zde nejen na aktuální den, ale i týdenní, měsíční a roční. Další zajímavou internetovou stránkou na téma horoskopy je www.vestirna.com. Stránky obsahují několik různých druhů horoskopů, věštby lásky, tarotové karty, numerologii, články týkající se esoteriky a mnoho dalších zajímavostí. Součástí webu je i velké diskusní fórum. Velmi zajímavým a originálním projektem jsou stránky Najdise.cz. Kromě horoskopů, numerologie, astrologie atd. mají jednu unikátní funkci a sice tu, že když zadáme svoje datum narození, vyjede nám seznam všech registrovaných lidí, kteří mají stejné datum narození jako my. Součástí stránek je i speciální astro seznamka, takže zde můžeme najít i nového partnera či kamaráda.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!