Horoskopy na stránkách novin a časopisů


Horoskopy v časopisech a novinách byly dříve hlavním způsobem, jak se k nim zájemci mohli dostat. S nástupem internetu už je běžné, že je spousta lidí čte právě tam, ale pořád jsou horoskopy běžnou součástí mnoha časopisů. Většinou se s nimi setkáváme např. v magazínech pro ženy, ale najdeme je i jinak zaměřených titulech. Pro ty, co se o horoskopy a astrologii obecně hodně zajímají, jsou pak určeny některé specializované časopisy, které se tomuto tématu výhradně věnují. Vedle časopisů se v menší míře horoskopy objevují i v některých novinách. Jedná se spíše o bulvární noviny jako jako je Blesk nebo Aha, naopak na stránkách seriózního tisku typu Mladé fronty apod. se horoskopy moc často neobjevují.

Horoskopy v knižní podobě

Zatímco před rokem 1989 byla nabídka českých knihkupectví docela chudá a moc knih u nás na výběr nebylo, dnes už si můžeme vybrat z obrovského a nepřeberného množství knižních titulů všech žánrů. Velmi široká je tak i nabídka knih zaměřených na astrologii, horoskopy, výklad karet a další podobné obory. Horoskopy, které vycházejí v tištěné knižní podobě bývají často na delší časové období – např. na rok. Obvykle bývají pro všechna znamení zvěrokruhu, ale dají se koupit i samostatné knížečky s horoskopy pouze pro jednotlivá znamení. Vedle klasického horoskopu ale najdeme i knihy s ostatními typy horoskopů, např. čínským horoskopem a dalšími. Kromě méně známých autorů můžeme na pultech knihkupectví narazit také na knížky s horoskopy, které vydali známí kartáři a věštci, které známe např. z televizních pořadů nebo jiných médií. Vedle knih s horoskopy najdeme také spoustu dalších knižních titulů, které ze zabývají astrologií, numerologií nebo ezoterikou. Oblíbené jsou především ty, které napsaly osobnosti známé z televizních obrazovek nebo tituly zaměřené např. na věštění z karet, tarot, reiki apod.


Horoskopy na internetu

Jednoznačně nejvíce horoskopů najdeme na internetu. Stránek s horoskopy je na internetu obrovské množství a každý si tak může vybrat ten, kterému nejvíce věří. Na internetu se setkáme jak s horoskopy na aktuální den, tak s těmi na delší časové období, např. týden, měsíc nebo rok. Kromě nejznámějšího evropského horoskopu si můžeme na internetu přečíst i další druhy horoskopů, např. čínský a mnoho dalších. Kromě předem vytvořených horoskopů, určených pro jednotlivá znamení, ale existuje i mnoho stránek, které horoskopy sestavují na míru podle data, případně i hodiny narození. Na takové stránce stačí jen vyplnit požadované údaje a zobrazí se nám náš horoskop. Běžně se s horoskopy setkáme i na některých sociálních sítích, např. na Facebooku, na kterém existují např. speciální aplikace, zaměřené na toto téma. Přes internet si také můžeme nechat sestavit horoskop na míru např. od některých astrologů, kteří tuto službu nabízejí.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!