Deník


Mezi nejčtenější české zpravodajské deníky patří regionální noviny Deník. Ten vychází šestkrát týdně (od pondělí do soboty) a jeho předností je zejména nejrozsáhlejší regionální zpravodajství ze všech českých periodik. Deník vychází ve více než 70 regionálních mutacích a pokrývá tak celou republiku. Na internetu si pak můžeme přečíst zpravodajství ze všech regionálních deníků, takže máme možnost mít přehled o tom, co se děje i v ostatních okresech České republiky, aniž bychom si museli předplácet příslušné tištěné verze těchto novin. Deník patří už řadu let mezi nejčtenější česká periodika a konkuruje tak novinám jako je Mladá fronta DNES nebo Blesk. Kromě zpravodajství z regionů v něm nalezneme také zprávy z celé republiky, události z ekonomiky, sportovní rubriku a mnoho dalších zajímavostí. Vždy v pátek je jeho součástí i příloha TV magazín.

Wikipedie je největší světová online encyklopedie.

Deník a jeho tištěná podoba

Noviny Deník patří k nejprodávanějšímu dennímu tisku v České republice. Vydavatelem Deníku je společnost Vltava-Labe-Press, která patří k nejvýznamnějším vydavatelským domům v Česku. Kromě Deníku pod její křídla patří ještě např. vydavatelství Astrosat, zaměřené na časopisy (např. televizní magazíny, společenské a bulvární časopisy atd.). V minulosti vycházely některé regionální deníky samostatně a pod jinými názvy – např. na jižní Moravě to byl deník Rovnost – ale v roce 2006 byly všechny tyto noviny sjednoceny pod jednotným názvem Deník. Po této změně se pak Deník stal jedním z nejvýznamnějších periodik s vysokou kvalitou a vždy aktuálními zprávami ze všech regionů ČR.

Deník a možnosti předplatného

Pokud jsme pravidelnými čtenáři Deníku a kupujeme si jej každý den, vyplatí se nám si místo nákupu v trafice tyto noviny předplatit. Jaké jsou možnosti předplatného Deníku a jaké z nich plynou výhody? Na stránce s objednávkou předplatného nejdříve vybereme, kterou regionální mutací Deníku si chceme předplatit. Pak zvolíme typ předplatného – může si vybrat buď celotýdenní, nebo pouze všední a nebo si libovolně vybrat kombinaci požadovaných dnů. Následuje volba délky předplatného – na výběr je měsíční, čtvrtletní, pololetní nebo roční. Pak ještě zaškrtneme, jestli chceme dostat dárek nebo raději body do věrnostního programu, počet výtisků od jednoho vydání Deníku a den, kdy má být předplatné zahájeno. Pokud jsme držiteli průkazky ZTP, nebo jsme aktivními dárci krve, získáme ještě slevu ve výši dvaceti procent. V přehledu plateb ihned uvidíme, kolik za předplatné zaplatíme. Pak klikneme na Pokračovat a na další stránce si vybereme způsoby platby, vyplníme fakturační adresu a kontaktní údaje a zaškrtneme souhlas se všeobecnými podmínkami. Klikneme znovu na Pokračovat a na závěr ještě vyplníme adresu odběratele (pouze tehdy, když se neshoduje s adresou plátce) a klikneme na Pokračovat. Zobrazí se nám podrobná rekapitulace, kterou si v klidu důkladně zkontrolujeme. Pokud je vše v pořádku, potvrdíme objednávku kliknutím na tlačítko Objednat předplatné.


Deník a jeho internetové stránky

Webové stránky Deníku najdeme na adrese www.denik.cz. Největší výhodou těchto stránek je to, že si na nich můžeme přečíst zpravodajství úplně ze všech regionálních mutací těchto novin. Stačí v horní části stránky kliknout na mapku ČR, resp. na odkaz Vyberte deník a vybrat si jednu z více než 70 oblastí, ve kterých tyto noviny vycházejí. Díky tomu, že mutací Deníku je tolik, mohou tak tyto noviny pokrývat relativně malé části území a zpravodajství je tak jen z našeho blízkého okolí a je mnohem podrobnější než u jiných konkurenčních periodik. Deník je tak jedním z předních hráčů na poli regionálního zpravodajství v Česku. Internetové stránky Deník.cz přinášejí kromě regionálního také celostátní zpravodajství a řadu zajímavých rubrik, které stojí za přečtení. Kromě tradičních rubrik jako je Z domova, Ekonomika, Ze zahraničí, Sport, Kultura atd. zde najdeme také další zajímavé rubriky, jako je Zdraví, Cestování, Horoskopy atd.

Své místo na Tiscali mají i finance, cestování, hry, horoskopy, recepty nebo auta.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!