Další zajímavé rubriky na iDnes


Zpravodajský portál iDnes je skutečně velmi rozsáhlý a tak kromě již výše zmíněných rubrik zde najdeme ještě spoustu dalších tematicky zaměřených sekcí. O jaké rubriky se jedná a co je jejich obsahem?

Ona – jak už z názvu vyplývá, jedná se o samostatnou rubriku určenou zejména pro ženy. Stránky OnaDnes.cz nabízejí spoustu zajímavých článků pro ženy jakéhokoliv věku, které zde najdou velké množství atraktivního čtení. Rubrika OnaDnes.cz je poměrně velká a je rozdělená do třinácti podkategorií – Lidé, Móda, Krása, Děti, Vztahy, Zdraví, Fit, Recepty, Muži, Poradny, Kavárnička, Blog a Horoskopy. Kromě toho každé pondělí vychází jako příloha Mladé fronty DNES také tištěný magazín OnaDnes.
Xman – zatímco OnaDnes je hlavně pro ženy, Xman je určený především po muže. Ti zde najdou spoustu zajímavých článků, videí, rozhovorů, fotek a mnoho dalšího. Stránky Xman se dělí do šesti podrubrik – Styl, Adrenalin, Sex, Fotky, Rozhovory a poslední je speciál pro běžce pod názvem Rungo.
Auto – zejména muže zaujme i další rubrika na iDnesu, tentokrát zaměřená výhradně na automobily. Autorubrika zahrnuje zpravodajství ze světa aut, autonovinky, testy automobilů, články o motorkách, o starých autech, o dopravních nehodách, videozprávy a také jednoduchou, ale užitečnou aplikaci Alkulačka.
Hobby – stránky pro všechny kutily, zahrádkáře, rybáře atd. Součástí Hobby stránek na webu iDnes jsou články o mazlíčcích, o rybaření, o houbách, dále pak lákavé recepty, tipy a triky, různé návody a spousta dalších zajímavostí.
Cestování – sekce zaměřená na cestování se na iDnesu věnuje jak cestování po České republice, tak i po zahraničních zemích. Najdeme tu spoustu tipů kam vyrazit na výlet, zajímavé články o různých destinacích, ale svůj prostor zde mají i čtenáři, kteří do této rubriky přispívají svými články a fotkami.
Bydlení – velmi povedené a obsáhlé jsou na portálu iDnes stránky zaměřené na bydlení. Každý den zde přibude několik nových článků věnujících se bydlení a architektuře, zajímavým stavbám, rekonstrukcím, podnájmům a pronájmům a obecně veškerým realitám. Články v rubrice Bydlení jsou na webu iDnes rozděleny do jedenácti kategorií – Architektura, Stavba, Návštěvy, Kuchyně, Spotřebiče, Koupelna, Panelák, Energie, Reality, Rekonstrukce a Exteriér. Jejich součástí je i velký realitní web reality.idnes.cz.
Technet – další velmi kvalitní sekce iDnesu se spoustou zajímavého a atraktivního obsahu. Technet se zaměřuje na různé oblasti techniky a nalezneme tu články o Audiu, Videu, Televizorech, Fotoaparátech, počítačích, softwaru, ale i články zaměřené na vědu, vesmír nebo vojenství.


Blogy na zpravodajském portálu iDnes

Blogy existují na více zpravodajských serverech – kromě iDnesu ještě např. na Lidovkách a několika dalších. Nikde však není tolik blogerů jako na iDnesu, kde každý den přibude obrovské množství nových a často velmi kvalitních a zajímavých článků. Blogeři na iDnes jsou často díky svým blogům poměrně známí, mezi ty nejoblíbenější patří např. František Matějka nebo mimořádně nadaná Lucie Amálie Sulovská. Čtenáři mohou jednotlivé příspěvky hodnotit pomocí tzv. karmy a přehled textů s nejvyšší karmou je vždy na titulní stránce portálu iDnes. Blog si navíc na tomto webu může založit úplně každý a díky snadné administraci není přidávání nových příspěvků nic těžkého.

iDnes zprávy pro mobilní telefony

iDnes zprávy si kromě počítačů a notebooků můžeme samozřejmě číst i na displejích svých mobilních telefonů nebo tabletů. Pokud máme starší typ mobilního telefonu, který ještě nepatří mezi smartphony, můžeme si iDnes zprávy přečíst v klasickém webovém prohlížeči tím, že do adresního řádku zadáme adresu m.idnes.cz (nebo t.idnes.cz). Na displeji si nám pak zobrazí iDnes zprávy speciálně upravené pro prohlížení na mobilních zařízeních. Pohodlnější je ale používání samostatné iDnes aplikace určené pro chytré mobilní telefony.


Reklama:


Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jízdní kola pro každého cyklistu. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!